Президент підписав Закон щодо усунення бар’єрів для залучення іноземних інвестицій

Дата: 27.06.2017 13:55

Президент Петро Порошенко підписав Закон України № 2058-VIII «Про внесення змін до деяких законів України щодо усунення бар’єрів для залучення іноземних інвестицій». Закон був прийнятий Верховною Радою України 23 травня 2017 року.

Законом вносяться зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Законів України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства», «Про зайнятість населення», «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус», якими удосконалюється порядок видачі посвідки на тимчасове проживання в Україні та надання дозволів на використання праці іноземців та осіб без громадянства.

Впровадження норм Закону загалом призведе до позитивних наслідків щодо створення привабливих інвестиційних умов для іноземних інвесторів, за рахунок спрощення порядку працевлаштування іноземних працівників, надання права отримувати посвідку на проживання в Україні іноземним інвесторам, які мають істотну участь в українських підприємствах, але не працевлаштовані на них, для контролю за діяльністю таких підприємств.

Закон набирає чинності через три місяці з дня його опублікування.

Джерело: Офіційне інтернет-представництво ПРЕЗИДЕНА УКРАЇНИ