Вітаємо Бібліотеку з 120-річчям!

Дата: 30.03.2017 13:55

Фото без описуКниги змінюють світ на краще. Книги – перлини людської думки. І саме бібліотека передає ці дорогоцінні коштовності!

Тож, шановні працівники селищної бібліотеки!

Вітаємо вас із ювілеєм вашого закладу! Бажаємо успіхів у всіх наукових і творчих проектах, спрямованих на розвиток закладу, зміцнення її іміджу як культурного та інформаційного центру!

Зичимо бібліотекарям багато позитивної енергії, щоб іти обраною дорогою, зустрічаючи мудрих і щирих людей, долучаючись до цікавих і різноманітних подій, створюючи щось своє добре, корисне, цікаве.

Нехай у вас буде достатньо сил для втілення ваших творчих задумів та ідей! Здоров’я, наснаги, щирих друзів і розумних читачів, за допомогою яких ви можете змінювати світ!

З повагою,

селищний голова, депутатський корпус,