Веселівська селищна територіальна громада
Запорізька область, Мелітопольський район

Проект рішення "Програма відпочинку та оздоровлення дітей Веселівської селищної територіальної громади на 2016-2017 роки"

 

 

 

УКРАЇНА

ВЕСЕЛІВСЬКА  СЕЛИЩНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

ВЕСЕЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЗАПОРІЗЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

ПРОЕКТ РІШЕННЯ
від  25.03.2016 року                                                                   №  

смт. Веселе

 

 

Про Програму відпочинку та

оздоровлення дітей Веселівської

селищної територіальної громади

на 2016-2017 роки

 

Керуючись Законом України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», з метою організації  повноцінного оздоровлення та відпочинку дітей, зміцнення здоров’я дитячого населення Веселівської селищної  територіальної громади  шляхом удосконалення системи оздоровлення та відпочинку дітей, забезпечення державних гарантій щодо доступності та якості оздоровчих та відпочинкових послуг,

 

 Веселівська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Програму відпочинку та оздоровлення дітей Веселівської селищної територіальної громади на 2016-2017 роки, (додається).

2. Виконавчому комітету селищної ради:

2.1. Забезпечити виконання заходів  щодо реалізації Програми (додаток 1);

2.2. Передбачити кошти на реалізацію заходів Програми, під час формування бюджету в межах фінансових можливостей (додаток 2);

2.3. Щороку, до 20  грудня, починаючи з року наступного за звітним надавати постійній комісії з питань соціального захисту населення, освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту звіт про хід виконання Програми.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань соціального захисту населення, освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту.

 

 

Селищний голова                                                                   П.М.Кіяшко

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин