Конкурс соціальних ініціатив «Ми — це місто» відзначив свій 5-річний ювілей

Дата: 22.02.2018 13:49

Фото без опису20 лютого 2018 року  відбулося святкування    проекту «Ми -це місто». В Будинку Культури Металургів відбулася урочиста  зустріч, у  якій  взяли участь 200 представників громадських організацій– переможців  конкурсу.

За п’ять років існування конкурсу було реалізовано 157 проектів із найрізноманітнішими ідеями та напрямками.  На свято були запрошені всі переможці проектів. Від нашої громади  у  заході взяли участь голова громадської організації  «Веселе 2007» К.О. Христич та директор КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2» Л.М.Нестеренко, адже два їхні спільні  проекти стали переможцями та були успішно реалізовані у 2013 та 2014 роках: «Спортплощадка вместо свалки», «Спортзал под открытым небом».

В якості сюрпризу для усіх переможців проекту організатори розробили онлайн карту усіх реалізованих ідей.  Також  підведено підсумки спільної роботи, обговорено плани на майбутнє.