Інформація про засідання Методичного Об’єднання (2 клас)

Дата: 09.01.2018 13:49

Фото без опису  4 січня 2018 педагоги 2-х класів Веселівської ОТГ зібралися на планове засідання.  Вправа «Три слова» допомогла присутнім обмінятися привітаннями та налаштуватися на плідну роботу.

Засідання розпочала Дейнега І. М., вона ознайомила педагогів з новаціями закону «Про освіту». Мажай Л.В., Шевченко С. А., Сєчіна О.В. на занятті – практикумі продемонстрували основні вимоги щодо заповнення класного журналу у ІІ семестрі 2 класу. Теоретично – практичний модуль  «Кроки до успішного уроку» підготували і провели Ліхачова Н. М., Савчук С. Г.  Фото без описуНа фаховому тренінгу «Обговорюємо… Рекомендуємо… Тлумачимо…» Яцків О. М. ознайомила вчителів з нововведеними термінами в оновленій програмі для початкових класів. Вправа «Стоп – кадр» допомогла педагогам висловити думки про проведене засідання, одна з них: «Позитивний настрій. Цікава інформація про інтегроване навчання. Ознайомилися з новими педагогічними термінами.»