Готуючись до е-декларування, або нашому меру приховувати нічого

Дата: 03.01.2017 13:48

Фото без опису«Веселівські брехунці» пускають плітки, що заробітна плата селищного голови становить 40 тис. грн. У відповідь на дану інформацію, зазначаємо, що кожен мешканець нашого селища, звичайно, хотів би мати такий дохід щомісяця.

Але оперуючи офіційними джерелами, повідомляємо, що посадовий оклад селищного голови становить 3579,00 грн., оплата за ранг – 110,00 грн., плюс оплата за вислугу років – 1475,20 грн. Крім того, до заробітної плати може входити премія у розмірі 100% від ставки, яку ще треба заробити, і на яку повинні бути кошти у бюджеті. Також раз на рік за наявності фінансових ресурсів виплачується матеріальна допомога у розмірі однієї середньомісячної зарплати.

І пам’ятаймо, яку відповідальність несе перед кожним жителем громади її голова. Тож чи варто рахувати чужі кошти, якщо сам нічого не досяг у житті?