ОГОЛОШЕННЯ

У четвер, 22 грудня 2016 року, о 14.00 год. у залі засідань селищної ради відбудеться засідання виконавчого комітету.

ЧЕРГА ДЕННА

1. Про виконання бюджету Веселівської селищної ради за 9 місяців 2016 року.
  2. Про бюджет Веселівської селищної ради на 2017 рік.
  3. Про затвердження плану Новорічних та Різдвяних  заходів
  4. Про затвердження звіту про виконання Програми «Ремонт, будівництво, реконструкція та улаштування пішохідних доріжок та автомобільних доріг на 2016 – 2017 роки» за 2016 рік.
  5. Про реалізацію спільного Проекту «Відкрите Місто: посилення участі громадян у розвитку території Веселівської селищної територіальної громади»
  6. Про роботу відділу земельних відносин по здійсненню контролю за використанням земель, дотримання правил благоустрою в населених пунктах громади.
  7. Про роботу зі зверненнями громадян.
  8. Про справлення плати за землю юридичними та фізичними особами на території громади.
  9. Про постановку на квартирний облік
  10. Про затвердження Порядку розміщення та утримання малих архітектурних форм некомерційного призначення
  11. Про зміну поштової адреси
  12. Різне