Запорізька область, Мелітопольський район

Представники Веселівської громади взяли участь в тренінгу

У Запорізькому  Центрі розвитку місцевого самоврядування відбувся  тренінг "Управління проектами на окремі конкурси проектів та програм МТД, внутрішніх програм.

Написання заявок на участь у ДФРР, субвенція на розвиток інфраструктури ОТГ, регіональна субвенція ОР на підтримку ОТГ". В тренінгу  взяли участь  представники Веселівської громади.
"Подаючи проекти на фінансування, зважайте на тренди регіонального розвитку, - зазначив директор Центру Olexandr Svystun. - Враховуйте показники кількості населення та транспортні потоки. На сьогодні варто збільшувати ефективність ринку праці, покращити транспортну інфраструктуру, покращити прозорість". Можливості для цього є. Тільки державних 27 фондів, у яких на 2018 рік заплановано 37,8 млрд грн для ОТГ. І це не враховуючи міжнародні програми.
Подяка за допомогу громадам і цікаві актуальні презентації заступниці начальника відділу планування та забудови населених пунктів Запорізької ОДА Леся Пасько, начальниці управління з питань місцевого самоврядування та територіального устрою Запорізької обласної ради Yulua Klimenko, начальнику Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації Alexander Bylym