Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

До відома мешканців громади.

У зв’язку з реєстрацією спалаху гострих інфекцій в Одеській області, з метою недопущення епідеміологічних ускладнень на території Веселівського району, фахівцями відокремленого підрозділу «Таврійський міжрайонний відділ» державної установи «Запорізький обласний лабораторний центр держсанепідслужби України» 20.06.2016 року проводився лабораторний контроль за якістю питної води у місцях водозаборів, на водопровідних спорудах, мережах централізованого гомподарсько-питного водопостачання та води відкритих водоймищ.

           

За бактеріологічними показниками було відібрано 5 проб питної води та 1 проба з відкритого водоймища; за хімічними показниками було відібрано 5 проб питної води та 1 проба з відкритого водоймища. Всі проби без відхилення, вода залишається безпечною в епідемічному відношенні.

            Епідемічна ситуація стабільна, залишається під постійним контролем, показники захворюваності кишкових інфекцій не перевищують допустимі показники. Випадків захворювання, зв’язаних з вживанням питної води, спалахів захворюваності не зареєстровано.

 

В.о. завідувача ВП «Таврійський міжрайонний відділ»

ДУ Запорізький ОЛЦ ДСЕСУ»                                                                А.П.Скачкова

 « повернутися до списку новин