Члени сімей загиблих воїнів АТО мають право на покращення житлово-побутових умов

Дата: 14.02.2017 13:42

Фото без опису14 лютого заступник селищного голови Ілона Бабаніна взяла участь у засіданні комісії щодо забезпечення житлом сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також для інвалідів І – ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у вищезазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов.

Комісією розглядалась заява дружини загиблого воїна АТО Людмили Турковської, що мешкає на території Новоуспенівської сільської ради, про покращеня житлових умов. Члени комісії ретельно опрацювали наданий пакет документів та дійшли позитивного висновку щодо розгляду заяви Л.А.Турковської.