Запорізька область, Мелітопольський район

Перепоховання останків загиблого воїна

Дата: 25.10.2016 13:41
Кількість переглядів: 507

24 жовтня 2016 року у смт. Веселе біля пам’ятника воїнам-визволителям Веселівського району від німецько-фашистських загарбників відбулося перепоховання останків невідомого бійця Радянської Армії.

Траурний мітинг відкрив голова селищної ради Кіяшко Петро Миколайович. З урочистим словом виступили: голова районної державної адміністрації  Мігуля Іван Іванович, представник військового комісаріату  Тарас Ванжа та керівник пошукового загону «Саланг» Віталій Міщенко. Перепоховання відбулося за участі священика Протоієрея Олександра Мурашка. Представники громадських організацій, навчальних закладів і трудових колективів громади та району вшанували пам'ять загиблого воїна та поклали квіти на його могилу.

25 жовтня 2016 року в селищній бібліотеці проведено годину спогадів  з «дітьми війни» «Хай буде пам'ять незгасима».  На зустрічі були присутні учні з ЗОШ №1,представник від «дітей війни» Кузьмінов П.М. та Нестеренко В.І, який займається пошуковою та краєзнавчою роботою.