Запорізька область, Мелітопольський район

На згадку про поїздку п’ятикласники КЗ «Веселівська ЗОШ № 1» отримали веселий настрій та приємні сувеніри

27 березня учні 5-х класів КЗ «Веселіська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1» відвідали мальовничий куточок Мелітопольщини – страусину ферму «Страус – ЮГ».

Учні мали можливість побачити велику кількість тварин: левів, вовка, ведмедицю Вірочку, поні, оленя, пелеканів, павлінів та ін.

Дітей дуже вразила розповідь екскурсовода про африканських страусів. З великим задоволенням п’ятикласники слухали про цінність птахів та продукцію, яку отримують з них.

Найнесподіванішим сюрпризом для школярів стало спілкування з двомісячним ведмежатком, яке вони мали змогу обійняти, потримати в руках і навіть зробити фото на пам’ять.

Класні керівники