Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Веселівська ОТГ стала однією з 12 громад України, які отримають фінансування на створення ЦНАПів від U-LEAD

14 березня відбулося урочисте підписання меморандумів про співпрацю між представниками 12 об’єднаних територіальних громад з різних регіонів України та компанією SKL International щодо створення в цих громадах центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП).

Серед 12 громад-фіналістів, які отримають допомогу по створенню сучасного ЦНАПу, переможницею є і Веселівська ОТГ, яку на заході представляв селищний голова Петро Кіяшко.

У компанії SKL International зазначили, що в рамках меморандуму у цих 12 об’єднаних громадах до кінця року передбачається ремонт і обладнання Центрів адміністративних послуг, а також навчання відповідних фахівців та інформування населення про діяльність ЦНАПів.

 

За словами Першого заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства В´ячеслава Негоди, створені в об’єднаних громадах ЦНАПи повинні відрізнятися від тих, що вже працюють при райдержадміністраціях. Через те, що громади мають більш широкі власні повноваження там мають змогу якісно надавати не лише адміністративні, а й комунальні та інші послуги. Ці послуги можуть бути також доступнішими. Для цього в селах об’єднаних громад важливо створювати віддалені та мобільні робочі місця для фахівців ЦНАПів, залучати до надання послуг сільських старост.

Крім того, в планах проекту U-LEAD component 2 відкриття не менше 24 ЦНАПів в уже створених об’єднаних громадах до кінця 2017 року і до 600 центрів – до кінця 2020 року.

Загальний розмір фінансування складає 800 тисяч євро.

За результатами робочої та досить продуктивної поїздки Петро Миколайович провів оперативну нараду для керівників структурних підрозділів селищної ради, під час якої дав роз’яснення щодо підписання такого важливого для громади документу.

За матеріалами: http://decentralization.gov.ua/news/item/id/4728

 

 

 « повернутися до списку новин