Незабутнє народне свято «Івана Купала»

Дата: 08.07.2016 13:37

Фото без опису

Традиційне народне свято, яке відзначають вночі перед Івановим днем пройшло 06.07.2016р. біля чудового ставу села Широке і зібрало велику кількість гостей з різних куточків нашої громади та всього Веселівського району.

Фото без опису

Зі своїм  привітальним словом  до гостей та учасників народного дійства звернулися   секретар Веселівської селищної ради Стогній Р.О. та староста села Широке Єрещенко Л. В.

Фото без опису  Фольклорну, колоритну атмосферу народних християнських традицій створили співаки та музиканти  ансамблю «Оксамит» із м. Запоріжжя.Фото без опису У постановці музично-театралізованої вистави  прийняли участь аматорські колективи Веселівської громади. Яскраве «Фаєр-шоу» подарував глядачам колектив із м. Запоріжжя. Святковий  настрій підтримувався на протязі всього дійства і завершився дискотекою  Широківського сільського будинку культури.

Фото без опису

Веселівська селищна рада, депутатський корпус висловлює свою подяку директору ДП ДГ НААН України «Ізвєстія»  Рудському СВ, голові   ТОВ «CВК ім. «Фрунзе»»  Волкову СГ, начальнику Веселівського відділення поліції МВП ГУМП у Запорізькій обл., підполковнику поліції Куцаку ВМ, начальнику Веселівського РЕМ Кут’єву Є. А, начальнику Веселівського сектору ГУ ДСНС України у Запорізькій обл. Баші О.А., старості с. Широке Єрещенко Л.В., завідувачу Веселівського Фото без описувідділення Мелітопольського ЄДМШ Реммез В.О.  за матеріальну підтримку, безкорисну   допомогу  та активне сприяння у проведенні народного  свята «Івана Купала» в с. Широке. Прийміть нашу найщирішу вдячність та бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя, сімейного затишку, миру, злагоди.