Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Свято Знань у КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст.№ 2»

1 вересня у нашій школі традиційно по-родинному пройшло свято Першого дзвоника, який сповістив учнів, батьків та вчителів про початок нового навчального року.

Перший дзвоник - це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів- першокласників. Цього року для 17-ох першокласників, які переступили поріг нашої школи, розпочнеться цікаве шкільне життя, перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша вчителька, перша оцінка на шляху до Країни Знань.

 

Для одинадцятикласників цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям.  

Директор школи Нестеренко Л.М., заступник селищного голови Чміль О.Ю., секретар селищної ради Стогній Р.О., депутат Кожевнікова Т.І. привітали всіх з чудовим святом Днем Знань, яке відкриває перед кожним з учнів нові обрії пізнання себе і світу захоплень, побажали всім учням, батькам, вчителям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні. 

У черговий раз наша школа гостинно відчинила для учнів свої двері і запросила  у просторі і затишні класи, щоб набиралися мудрості і знань, щоб наповнювали своє серце любов’ю і добротою, щоб вчилися долати труднощі і впевнено крокувати до своєї мети.

         О.Нестеренко, заступник директора з ВР

 

 « повернутися до списку новин