Будівництво спортивного майданчика для скейтбордингу

Дата: 15.11.2017 13:28

Фото без опису

Розпочалось будівництво спортивного майданчика для скейтбордингу(катання на спеціальних дошках), який знаходься між музичною школою та стадіоном біля  паркової зони.  Була розчищена територія для будівництва.Спочатку вийняли  ґрунт під закладення фундаменту для спорудження майданчика, пристосованого для так званих екстремальних видів спорту. Майданчик  представлятиме собою своєрідну заасфальтовану коробку розміром 30*20 м. Всередині розмістять спеціальні гірки і трампліни.

У зв’язку з тим, що простежується негативна тенденція погіршення стану здоров’я дітей та підлітків, необхідно  створювати  сучасні дитячі ігрові та спортивні майданчики, які будуть відповідати вимогам безпеки, належно використовуватись для потреб дитячого спорту, створювати умови для впровадження , насамперед, здорового способу життя.

Прес-служба Веселівської селищної ради