Веселівська селищна територіальна громада інформує!

Сьогодні, 22 червня, веселівці  відзначили трагічну

75-у річницю від початку Великої Вітчизняної війни.

Цей день став в Україні історичним днем глибокої скорботи.

Щороку, веселівці вшановують світлу пам’ять мільйонів  земляків, життя яких обірвала  війна.

Горем і болем увірвалась вона в кожну домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце найжорстокішими випробуваннями і нелюдськими стражданнями, колосальними жертвами і скаліченими долями, загубленим дитинством і втраченою юністю.

Вогонь  війни 1941-1945 років бушував 1225 днів і ночей. Вся територія України була опалена війною.

Сьогодні, наш священний обов’язок - віддавати данину пам’яті тим, хто не повернувся з війни; сивочолим ветеранам, які відстояли Перемогу, вдовам, дітям війни, які на своїх плечах винесли тягар у повоєнні роки та підняли країну з руїн.

Тож згадаймо в цей день у думках і молитвах наших батьків, дідів і прадідів, кожного, хто поклав своє життя на вівтар священної боротьби за Перемогу у Великій Вітчизняній війні.

Вічна і світла їм пам'ять!