НАШЕ ЩАСТЯ В НАШИХ РУКАХ

Щастя ... Це почуття відображається в картинах і оспівується в віршах, його бажають і до нього прагнуть. Філософи і поети з давніх часів намагаються знайти йому визначення, але так і не досягли цього. Ясно тільки одне: більше всього на світі людина мріє бути щасливою. І ця мета об'єднує всіх жителів Землі, незалежно від віку. Щоб підтримати цю ідею, Генеральна Асамблея ООН 28 червня 2012 року заснувала особливе свято - Міжнародний день щастя, яке в усьому світі прийнято відзначати 20 березня.

Не оминуло свято Щастя і мальовниче село Широке. Сільський Будинок культури гостинно зустрів своїх гостей на вогнику «Наше щастя в наших руках». Бібліотекар сільської бібліотеки Матієшина Світлана розповіла про історію виникнення свята, провела опитування «Що для Вас означає слово «щастя». Присутні із задоволенням написали свої відповіді на імпровізованих пелюстках, з яких потім склали символічну квітку Щастя. Для гостей було запропоновано концертну програму. В веселій, по-домашньому затишній обстановці, швидко  промайнув час. Дякуємо працівникам культури за чудове свято! Бажаємо здоров”я, творчого натхнення.