Шановні ветерани, жителі Веселівщини! Від щирого серця поздоровляю Вас з 74-ю річницею визволення від німецько-фашистських загарбників

У цей урочистий день ми згадуємо тих, хто поліг у жорстокій битві. Вічна їм слава і вічна їм пам'ять. Уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога та складаємо глибоку шану солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати Україну з руїн. Нинішні захисники України стали гідними спадкоємцями слави воїнів-визволителів. Для них найвищим законом буття є і залишається захист рідної Вітчизни, її свободи і незалежності. Щиро вітаємо всіх жителів нашого селища зі святом! Бажаємо Вам доброго здоров’я, довголіття, сімейного затишку, тепла та миру!

З повагою селищний голова, депутатський корпус та

виконавчий комітет Веселівської селищної ради