27 жовтня 2017 року відбулися громадські слухання .

Дата: 01.11.2017 13:17

Фото без опису

В актовій залі селищного Будинку культури пройшли громадські слухання. На розгляд були винесені  такі проекти:

• - проект Детального плану території щодо відведення16 гектар земельної ділянки з метою зміни категорії та цільового призначення ділянки для будівництва будівель і споруд енергогенеруючих підприємств на території колишньої молочної ферми радгоспу «Южний»;
  •  проект створення нового професійно-технічного закладу «Українська льотна академія Веселівської селищної ради» на базі ДНЗ «Веселівський професійний аграрний ліцей».

У громадських слуханнях взяли участь 49 осіб .Також були присутні депутати, члени виконавчого комітету селищної ради та замовники  документації- Шляхов А.О. та Яригін В.М.

В процесі обговорення проектів  було задано ряд питань, на які  доповідачі дали вичерпні відповіді. Всі пропозиції отримані від присутніх, доповідачі взяли до уваги.

За результатами обговорення, учасники громадських слухань, переважною більшістю голосів погодили  проекти.

Фото без опису

Прес-служба Веселівської селищної ради