Запорізька область, Мелітопольський район

Дітлахи Маломихайлівської школи відпочили у таборі «Орлятко»

Ось уже три роки поспіль у КЗ «Маломихайлівська ЗОШ І-ІІІ ст.» перебування молодших школярів у денному таборі «Дивосвіт» закінчується відпочинком в оздоровчому таборі «Орлятко». Цей рік не став винятком.

17 – 19 червня дітлахи знову мали можливість позасмагати на Молочному лимані, адже відпочинок без хлюпання у воді – не відпочинок.

Веселі ігри, цікаві конкурси, вікторини, спортивні змагання, дискотеки – ось що чекало на маленьких туристів. А ще – похід до лісу, під час якого вчителі навчили своїх вихованців орієнтуватися на місцевості.

Три дні з піснями біля вогнища, запальними танцями і театралізованими дійствами викликали у дітей єдине бажання – повернутися туди знову.

Щиро дякуємо директору оздоровчого табору «Орлятко» Кривошеєвій Катерині Василівні за надану гостинність.

Вчителі КЗ «Маломихайлівська

ЗОШ І – ІІІ ст.»