Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

22 листопада на базі Веселівського КДНЗ №3 «Казка» відбулося засідання методичного об`єднання Координаційного центру науково-методичного забезпечення завідувачів дошкільними навчальними закладами під керівництвом Людмили Дубіни

Перед учасниками зустрічі виступила начальник відділу освіти, молоді та спорту виконкому селищної ради Оксана Дундук з рекомендаціями щодо системи роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності в дошкільних навчальних закладах.

 

 

 

 

 

Керівники дошкільних закладів громади отримали величезне задоволення від спортивної розваги вихованців старшої групи закладу та їх батьків «Завжди треба всім малятам про безпеку пам’ятати». під керівництвом Ганни Морозової та Світлани Карпенко.

 

 

Цікавий і корисний міні-тренінг «Сильніше всіх той, хто володіє собою» провела з гостями закладу практичний психолог Галина Хохлова.

Керівник МО Людмила Костянтинівна висвітила методичні рекомендації щодо підвищення майстерності керівників з забезпечення якісної управлінської діяльності дошкільними навчальними закладами шляхом правильної організації внутрішнього контролю з охорони праці.

            

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Також учасники заходу взяли активну участь у виставці «Безпечний ДНЗ», та показали достатній рівень практичних знань по наданню першої медичної допомоги.« повернутися до списку новин