Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Гості з Вінниччини

Інтенсивних обертів набирає децентралізація на Україні. Керівництво Гайсинського району Вінницької області звернулося до селищного голови Веселівської територіальної громади Кіяшко П.М. поділитися досвідом по створенню ОТГ. Тому до Запорізької  області з робочим візитом приїхали голови сільських рад ,  які теж  планують утворити громаду.

  Для делегації вінничан  в кількості 14 чоловік 9 жовтня був проведений практичний семінар .  Гостей переважно цікавили питання щодо труднощів, з яким спіткнулася громада з моменту створення, та шляхи їх подолання. Також були розглянуті питання стосовно формування бюджету,  залучення інвесторів, управління закладами соціальної сфери та інші, на які присутні отримали вичерпні відповіді.

Після роботи семінара для гостей була проведена екскурсія. Вінничани  відвідали учбові та дошкільні заклади селища, побували на будівництві об’єкту «Сонячні батареї», поцікавились вирощуванням грибів.

Гості відмітили хороші наробки, добрий стан і оснащення учбових і дошкільних закладів, практичну роботу з інвесторами. Подякували за теплий прийом і надану практичну допомогу. А нам приємно усвідомлювати,що наша громада є прикладом для інших.

 

                                                               Прес-служба Веселівської селищної ради« повернутися до списку новин