Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

КУ «ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ» ТРАДИЦІЙНО ВІТАЄ ЮВІЛЯРІВ, ЯКИМИ ОПІКУЄТЬСЯ

7 листопада свій 80-річний ювілей відсвяткувала Катерина Архипівна Мачешина.

Привітати ювілярку квітами та подарунками прийшли завідувач відділення соціальної допомоги вдома Анна Мельничук та соціальний робітник Ганна Труханова. Побажали підопічній здоров’я, благополуччя та довгих років життя.

 

Катерина Архипівна зустрічає гостейКатерина Архипівна з теплом і вдячністю зустріла гостей та розповіла їм про своє життя, дітей та онуків, які часто навідують бабусю, і якими вона дуже пишається. Ювілярка висловила щиру вдячність за подарунки та вітання.

 

 

 

 

85-річчя з Дня народження зустріла 27 листопада жителька селища Поліна Павлівна Єременко.

З найщирішими привітаннями до ювілярки цього дня прийшли працівники соціальної служби селища. В домашній затишній обстановці Поліна Павлівна, яка є ветераном війни, поділилася спогадами про важкі воєнні та повоєнні роки, про власний трудовий шлях. На долю жінки випало багато випробувань. І в старості, на жаль, вона залишилась одинокою. Тільки завдяки сусідам, які навідуються до неї, ювілярка почуває себе не так самотньо.

 

 

 

 

 

 

Працівники соціальної служби об'єднаної громади переконані, що для підопічних дуже важливо почути привітання та трішки уваги в цей святковий день.

Для Вас сьогодні посмішки, вітання,

Яскравих квітів ніжна розмаїть,

Найкращі, найщиріші побажання,

Що йдуть від серця нашого, прийміть.

Ми хочемо радості і щастя побажати,

І небо чистого, як волошковий цвіт,

В житті ніколи прикрощів не знати,

Здоров’я зичимо міцного на сто літ!

З ювілеєм!« повернутися до списку новин