Новорічні дива у школі

Дата: 03.01.2018 12:46

Фото без опису29 грудня у КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2» відбулося новорічне свято для дітей. Вже традиційно учні старших класів підготували чудову виставу. До дітей завітали казкові герої - Дід Мороз, Снігуронька, пес Шарко, Чародій, дівчинка Пеппі.

Педагоги, діти, батьки, гості отримали задоволення від свята. Радує те, що всі казкові герої були одягненні у чудові костюми, які їм пошили вихованці та майстри студії "Стиль Веселе". За рахунок Веселівської селищної ради було придбано красуню - ялинку та новорічні іграшки, солодкі подарунки для дітей 1-4 класів та пільгових категорій. Завдяки підтримки батьків, Василенка В.І., Христича К.О., Долженка С.В., Акімової А.С. були придбані солодкі призи для учнів 5-11 класів.

Дякуємо голові Веселівської селищної ради, депутатам, батькам школи, спонсорам за підтримку та розуміння. Бажаємо всім міцного здоров'я, сімейного щастя та благополуччя!

Колектив школи