Вісник здоров'я з табору «Веселка»

Пролунав останній дзвоник і покликав школярів КЗ «Веселівська ЗОШ

І-ІІІ ст № 2»  у гості до теплого літечка. А гостини літо розпочинає з відкриття табору з теплою і ніжною назвою «Веселка». В таборі так багато цікавого, нового, корисного! І голова йде обертом від розваг, змагань, вікторин, екскурсій та подорожей.

Кожен день у нашому таборі проходить під певним гаслом. 2 червня 2016 року воно звучало так: «Найвища цінність - це здоров'я!». Учні із задоволенням взяли участь в інтерактивній програмі «Ключі до здоров'я», яку для них підготували члени  шкільної волонерської організації «Добротворець».

Радо наш табір у цей день вітав гостей  - старшого інспектора молодіжної превенції служби превентивної діяльності Веселівського ВП Мелітопольского ВП ГУНП в Запорізькій області майора  поліції  Луб'яну Наталію Володимирівну та завідуючу відділом соціальної служби для сім'ї та молоді центру соціальних послуг Карпенкову Анастасію Валеріївну, співпраця з якими продовжується протягом кількох років. Головний девіз цієї зустрічі - «Давай подолаємо шкідливі звички разом!» Учням табору було запропоновано проглянути тематичний повчальний анімаційний матеріал, який дав змогу розвинути уявлення про здоровий спосіб життя, його складові; посилити  інтерес до сучасної науки про здоров’я.

Така співпраця – вагомий внесок у виховання підростаючого покоління.

Старший вихователь табору «Веселка»

Баштава О.М