30.05.2016 року розпочав свою роботу табір денного перебування «Вітерець» у КЗ «Новоолександрівська ЗОШ І-ІІ ступенів».

30.05.2016 року  розпочав свою роботу табір денного перебування «Вітерець» у КЗ «Новоолександрівська ЗОШ І-ІІ ступенів».

У день відкриття табору відбулася урочиста лінійка, на якій депутат територіальної громади Лапицький С. М. привітав дітей з початком роботи табору і побажав дітям зміцнити своє здоров’я і більше пізнати свій рідний край.

А далі  було проведено цікаву подорож до фірми ТОВ «ХІАТ», де відбулася захоплююча зустріч з працівниками фірми по виготовленню літаків: Кліменко Д. Ю, Яригіна О. А. та іншими.  Завдяки працівникам фірми наші діти хоч на хвилинку уявили себе пілотами. А по поверненню дітей до табору, на них чекав святковий обід.

День 31 травня  у таборі пройшов не менш цікаво: відбулася поїздка до селища Веселе на концерт «Крок до зірок», а закінчився день інтелектуальним змаганням «Розумники та розумниці» і проведено екскурсію до шкільної бібліотеки з метою популяризації дитячої книги.

Першого червня у сільському будинку культури відбулося свято до Дня захисту дитини, яке розпочалося урочистою лінійкою, а на при кінці свята всіх дітей чекали солодкі подарунки.