Обласне свято «Обдаровані учні – 2016»

Дата: 22.08.2016 11:40

01 червня 2016 року у Запорізькій обласній державній адміністрації відбулося обласне свято «Обдаровані учні - 2016». Веселівську територіальну громаду на святі представила Щебликіна Валерія, учениця 9 класу КЗ «Веселівсьтка районна різнопрофільна гімназія» переможець Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2015/2016 навчальному році, Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України та інтелектуальних конкурсів, яка була відзначена обласною премією.

Підготували переможицю Слічна Лідія Григорівна, учитель української мови та літератири та Філь Галина Богданівна, учитель української мови та літератури КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія», які були нагороджені дипломами Запорізької облдержадміністрації.

Шановні переможці, це Свято - велика подія для кожного з Вас, офіційне визнання Ваших досягнень на обласному рівні, підтвердження того, що в Веселівській ОТГ навчається та працює інтелектуальна еліта України!

Ми пишаємось Вами, бажаємо нових блискучих успіхів та перемог!