Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Заняття «Драбинка для пожежного».

Днями у Веселівському дитячому садку №2 «Світлячок» в рамках атестації педагогів відбувся колективний перегляд заняття вихователя молодшої групи Мельник Людмили Миколаївни. Тема заняття «Драбинка для пожежного».


Захід пройшов при сприятливій емоційній атмосфері, з урахуванням психофізіологічних особливостей дітей 4 року життя. Основною метою відкритого заняття було сприяння розвитку знань та правил з пожежної безпеки, а також розвиток пізнавальних функцій та комунікативних навичок малят. Захід пройшов на високому методичному, педагогічному та психологічному рівні.
Заняття було сюжетно побудовано на зустрічі із рудою гостею – Лисичкою, яка прибігла до розумних малят за допомогою із самого справжнього лісу. Лисичка сповістила, що в лісі сталася пожежа, а маленькі білченята якраз опинилися в центрі лиха. Щоб їх врятувати, дітям треба було намалювати драбинку, по якій погорільці мають спуститися із палаючих дерев. Дякуючи натхненню і старанності дітлахів, а також професіоналізму Людмили Миколаївни, лісових жителів було врятовано!« повернутися до списку новин