«Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2016 року»

Дата: 22.08.2016 12:20

Відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», наказу Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 14.04.2016 № 0276 «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2016 року», розпорядження селищного голови від 10.05.2016 року № 118 «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей в літку 2016 року», з метою належного проведення літньої оздоровчої кампанії у 2016  році  30 травня 2016 року на базі загальноосвітніх навчальних закладів відкрито 6 таборів денного перебування, а саме: КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» -  табір відпочинку «Берізка», КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Веселівської селищної ради» - табір «Світанок», КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2» - табір   «Веселка», КЗ «Білоріцька ЗОШ І-ІІІ ступенів» - табір «Ромашка», КЗ «Широківська ЗОШ І-ІІІ ступенів» - табір «Дружба», КЗ «Новоолександрівська ЗОШ І-ІІ ступенів» - табір «Вітерець». Загальна кількість дітей, які охоплені відпочинком у таборах з денним перебуванням – 270. (фото)

Для всіх дітей організоване безкоштовне харчування (рішення сесії Веселівської селищної ради від 25.03.2016 № 12 «Про Програму відпочинку та оздоровлення дітей на 2016 рік») відповідно до норм затверджених постановою КМУ від 22.11.2004 № 1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах».

Протягом роботи літніх пришкільних таборів відпочинку для дітей буде проведено екскурсії, спортивно-масові та культурні заходи.