«Школа майбутнього — це в першу чергу творча школа. Завдання її полягають в тому, щоб розвивати творчі сили молоді, виховувати з неї творців куль­турних цінностей».

Дата: 22.08.2016 12:15

У новій політичній ситуації, яка склалася в Україні, простежуються дві домінуючі тенденції: по-перше, відродження національної самосвідомості, української культури і мови, виховання громадянина України; по-друге, прагнення до інтеграції у світове, європейське співтовариство. Процеси перебудови в Україні обумовили нові тенденції в розвитку освіти.

Потреба суспільства у творчих, діяльних і обдарованих, інтелектуально розвинених громадянах, оновлення національної свідомості, від­родження духовності викликали необхідність появи нових концепцій шкіл. Загальна розумова обдарованість викликає найбільший і цілком зрозумілий інтерес у нашій країні. Іноді цих дітей ми називаємо коротко — обдаровані діти.

Обдаровані діти — це діти, які різко виділяються із середовища ровесників високим розумовим розвитком, що є наслідком як природних задатків, так і сприятливих умов виховання. Вони виявляють себе най­більш яскраво в таких сферах діяльності: інтелектуальній, академічних досягнень, творчості, комунікаціях та лідерстві, в різних видах діяльності і руховій сфері.

Результатом роботи навчальних закладів з обдарованими дітьми є участь у обласних та Всеукраїнських етапах учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів, конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук та у різноманітних інтелектуальних конкурсах.

Детальніша інформація: ЗАВАНТАЖИТИ

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису

Коваленко І.    Люта Д.            Можаєва В.        Федорова О.        Філь М.         Щебликіна В.

Нестеренко М.