«Школа майбутнього — це в першу чергу творча школа. Завдання її полягають в тому, щоб розвивати творчі сили молоді, виховувати з неї творців куль­турних цінностей».

У новій політичній ситуації, яка склалася в Україні, простежуються дві домінуючі тенденції: по-перше, відродження національної самосвідомості, української культури і мови, виховання громадянина України; по-друге, прагнення до інтеграції у світове, європейське співтовариство. Процеси перебудови в Україні обумовили нові тенденції в розвитку освіти.

Потреба суспільства у творчих, діяльних і обдарованих, інтелектуально розвинених громадянах, оновлення національної свідомості, від­родження духовності викликали необхідність появи нових концепцій шкіл. Загальна розумова обдарованість викликає найбільший і цілком зрозумілий інтерес у нашій країні. Іноді цих дітей ми називаємо коротко — обдаровані діти.

Обдаровані діти — це діти, які різко виділяються із середовища ровесників високим розумовим розвитком, що є наслідком як природних задатків, так і сприятливих умов виховання. Вони виявляють себе най­більш яскраво в таких сферах діяльності: інтелектуальній, академічних досягнень, творчості, комунікаціях та лідерстві, в різних видах діяльності і руховій сфері.

Результатом роботи навчальних закладів з обдарованими дітьми є участь у обласних та Всеукраїнських етапах учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів, конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук та у різноманітних інтелектуальних конкурсах.

Детальніша інформація: ЗАВАНТАЖИТИ

Коваленко І.    Люта Д.            Можаєва В.        Федорова О.        Філь М.         Щебликіна В.

Нестеренко М.