ДІТИ + РАНКОВА ГІМНАСТИКА = ЗДОРОВ'Я

Ранкова зарядка – це краса і здоров’я, це заряд енергії на цілий день, це дисципліна і порядок. І тому в КЗ «Маломихайлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» навчальний день розпочинається саме так.

Почувши ритмічну музику замість дзвоника, діти швиденько шикуються для виконання спортивних вправ. Адже це так здорово: потягнутися руками до неба, посміхаючись сонечку, вдихнути на повні груди свіже повітря, підставляючи обличчя легенькому вітерцю – і заряд позитивної енергії на цілий день гарантовано!

Вправи ж для ранкової зарядки готують самі школярі – завзяті початківці: Катерина Ковтун (2 клас), Олександра Фенько (2 клас), Ілона Оанца (5 клас), Кіра Духніч (5 клас), а також першокласниці Даринка Селівончик та Алінка Духніч.

А спортивного азарту в них не відняти.

Запевняємо всіх: ранкова зарядка перед уроками та ще й у музичному супроводі – це не просто здорово, це дуже ЗДОРОВО!

О. Федорова, вчитель початкових класів

КЗ «Маломихайлівська  ЗОШ І-ІІІ ступенів»