День Соборності в с. Широке

22 січня - День Соборності України, свято рідного краю, свято нашої держави. Ми пишаємося, що ми – українці, а наша Вітчизна – Україна. Соборність –це загальна ознака будь-якої нації- неодмінна умова її розвитку й процвітання.

Так трапилось, що на протязі  багатьох століть розвитку Україна не мала власної  державності і єдиної території. Українські землі в різні періоди належали багатьом державам. 22 сiчня 1919 року на Софіївській площi, біля пам’ятника гетьману Богдану Хмельницькому, у присутностi  десяткiв тисяч киян, лiдери УНР і повноважна делегація  ЗУНР заявили про свiй непохитний намiр збудувати єдину соборну Українську державу.

В день святкування Дня Соборності в Широківській сільській бібліотеці було організовано книжкову виставку «Незалежна. Соборна. Вільна». Також в сільському Будинку Культури відбулося засідання «круглого столу» під символічним слоганом «Наша земля – Соборна Україна», організоване  бібліотекарем Матієшиною Світланою.