Шановні працівники пожежної охорони!

У своє професійне свято прийміть найщиріші вітання від тих, кому ви вже допомогли і кому ще прийдете на допомогу, ризикуючи своїм життям, для того щоб врятувати інших. Нехай ваші відважні серця завжди горять яскравіше вогню, а душу щодня зігрівають теплі і світлі посмішки ваших коханих та близьких.

Професія пожежника найнебезпечніша, її обирають тільки справжні чоловіки і професіонали. Тому бажаємо вам удачі, швидкої реакції, мужності, витримки і сили в нелегкій щоденній службі.

Ви – справжні герої наших днів, і ми пишаємося вами. Адже щороку саме ви рятуєте під час пожеж майже сотні тисяч людей.

Так прийміть нашу душевну вдячність за збереження тисячі життів і матеріальних цінностей. Міцного вам здоров'я, благополуччя в житті та подальших успіхів у Вашій роботі!

Щастя і добра вам і вашим рідним!

З повагою,

селищний голова, депутатський корпус,