Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Моя мрія здійснилася

Я дуже задоволений тим, що моя мрія здійснилася.

Це була незабутня подорож. Київ привітав нас усміхненими обличчями мешканців, грандіозними музеями, соборами і затишними вуличками. Той, хто хоч раз побував у столиці, навряд чи залишиться байдужим до стародавньої та сучасної архітектури міста, до його затишних парків і алей, до величних споруд і безмежних краєвидів, які відкриваються з оглядових майданчиків над Дніпром.

Ця незабутня подорож стала можливою завдяки ініціативі народного депутата України Сергія Валентирова, який організував для нас екскурсію до Будинку Верховної Ради України. Мабуть, усі українці знають, як виглядає будівля Верховної Ради України, проте далеко не всім доводилось бувати усередині. А завдяки цій екскурсії, ми змогли відвідати конференц-зал, побувати в просторих кулуарах, піднятись парадними сходами до балкону сесійної зали, де проходять засідання українського парламенту, дізнатись багато цікавого про роботу депутатів.

Також ми відвідали Майдан Незалежності, Софійський та Володимирський собори, побували на вулиці Інститутській, де знаходиться алея Небесної Сотні, та пройшли вулицею Михайла Грушевського.

Хочу висловити Сергію Васильовичу подяку за цікаву подорож, про яку я завжди мріяв.

 

 

 

 

 

 

 

Данил Богатов,

учень 9 класу КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2»« повернутися до списку новин