Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Мандруючи країнами Європи

В останні роки стало традицією відзначати в Україні в третю неділю травня День Європи. Європа. Частина світу, розташована на заході євразійського материка. Континент порівняно невеликий.

 

Але Європа – це не тільки територія від мису Нордкіна на півночі до мису Марокко на півдні, від Уральських гір на сході до мису Рока на заході. Європа – це один з головних центрів сучасної науки , техніки та технології. Європа – це багатовікова історія, досвід, політичні , духовні традиції , шедеври культури та мистецтва. Україна – держава європейська. Саме в нашій країні знаходиться в Закарпатській області географічний центр Європи. Ми прагнемо до євроінтеграції, процеси якої розпочалися після другої світової війни з утворенням Європейського Союзу в 1957 році. В нашій бібліотеці також кожного року до цих днів проходять різноманітні заходи та оформляються книжкові виставки.

В професійному аграрному ліцеї разом з центральною бібліотекою було проведено інформаційну годину " Мандруємо  країнами Європи". Учні дізналися багато цікавого про історію євроінтеграції та Євросоюзу. Прозвучали гімн Євросоюзу " Ода радості" та хіти європейської музики. А також сонет Шекспіра англійською мовою. Жваво відповідали ліцеїсти на питання вікторини та отримували солодкі призи.

 

2« повернутися до списку новин