Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Відбулося виїзне засідання чергової 12 сесії сьомого скликання

25 травня 2016 року  відбулося виїзне  засідання чергової 12 сесії сьомого скликання депутатів Веселівської селищної ради . Цього разу сесія пройшла не в залі засідань ради, а в селі Широке у приміщенні КЗ «Широківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів».

Зустрічали депутатів у Широкому як дорогих та довгоочікуваних гостей з хлібом та сіллю. Перед  офіційної частиною засідання відбулася обзорова екскурсія по селу селищної територіальної громади.

 

 

Депутати завітали до  бібліотеки, будинку культури. Перлиною екскурсії стала світлиця в етнічно-українському стилі, яка дуже здивувала та справила враження на наших депутатів. Потім, депутатський корпус та виконавчий комітет селищної ради побували на  меморіалі Слави, вшанувши пам’ять загиблих, покладанням квітів, завітали до амбулаторії  загальної

 

 

практики сімейної медицини та затишного дитячого садочка. Сюрпризом екскурсії стало відвідання ООО «ХіАТ»  де нас дружньо зустрів генеральний директор Віталій Яригін. Гостям розповіли про виробництво літаків та навчання пілотів льотній справі, студентів  Кіровоградської авіаційної академії.  На завершення екскурсії депутати подивилися КЗ "Широківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступені", у якій і пройшло чергове засідання 12 сесії сьомого скликання.  

  

   Ознайомитись з прийнятими рішеннями (у тому числі "Про встановлення місцевих податків та зборів на 2017 рік") можна за посиланням.« повернутися до списку новин