У школах громади відбулися заходи присвячені Дню Захисника України

На передодні свята Дня Захисника України  в учбових закладах громади відбулися спортивні змагання, тематичні заняття на уроках історії, а також  конкурси - виставки  малюнку «Діти - воїнам АТО», на яких діти висловили  свою увагу, тепло і підтримку в цей складний час захисникам Вітчизни.

Сьогодні десятки тисяч патріотів нашої держави знаходяться на передовій, захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України. На жаль, сотні з них отримали поранення і знаходяться на лікуванні у шпиталях та лікарнях. Усім їм, як ніколи, потрібні увага, добре слово, повага та любов небайдужих людей.

Це день наших Захисників - справжніх - тих, що стоять на захисті своєї Країни і її громадян. Це день, аби вкотре сказати їм: «Дякую!»