Оприлюднено план-графік передачі земельних ділянок об’єднаним територіальним громадам у 2018 році

Опубліковано план-графік передачі земельних ділянок у власність об’єднаних територіальних громад на 2018 рік (Ознайомитися з документом). Це – важливий крок для отримання громадами права самостійно розпоряджатися земельними ресурсами.

Нагадаємо, 31 січня, на засіданні Уряду прийнято Розпорядження  "Про передачу земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об'єднаних територіальгних громад".

Розпорядженням доручається Держгеокадастру розпочати з 1 лютого 2018 року передачу усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності в комунальну власність відповідних об’єднаних територіальних громад, крім тих земельних ділянок, які не можуть бути передані у комунальну власність. У випадку, якщо земельні ділянки не сформовані, Держгеокадастру доручено забезпечити їх формування шляхом інвентаризації.?

В Україні створено 665 об’єднаних територіальних громад, на території яких знаходиться близько 759 тис. га земель сільськогосподарського призначення державної власності, які можуть бути передані у комунальну власність.