День Героїв Небесної Сотні: Четверті роковини

Дата: 19.02.2018 11:58

Розстріл активістів Майдану є одним з найтрагічніших етапів сучасної історії України. Отже, День Героїв Небесної Сотні - пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого для вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

«Вони співали “Ще не вмерла…” і вмирали… Земля тремтіла, під ногами ж – твердь… Їм янголи обличчя прикривали… А ті під вибухи гранат ішли на смерть… Герої Небесної Сотні віддали своє життя за кожного з нас! Ми будемо пам’ятати про це..

Веселівська селищна бібліотека підготувала ряд заходів до цієї дати. В фойє бібліотеки оформлено куточок пам’яті «За чисті душі, що злетіли в небо», віртуальна виставка «День Героїв Небесної Сотні», а також читачам представлений рекомендаційний список літератури «Майдан: сторінки живої історії».