Зимові свята продовжуються

З піснями та щедрівками  до осель маломихайлівців 13 січня  завітали коза з Маланкою та Василем.   В селі вперше було  розіграно таке театралізоване дійство . Люди зустрічали  щедрувальників посмішками, дарували  гостинці козі та запрошували  на відвідини у наступному році.

Відвідавши Малу Михайлівку    щедрувальники (учасники аматорського колективу села Озерне: Плохая О.К., Косуліна С.С., Троц Т.О., Лактіонов О.П., Ніколаєвич Н.К. Фурса Г.П.) попрямували  на гостини до села Озерного. Продовженням свята  стала Новорічна дискотека з танцями та розвагами. Вокальний колектив «Маковий цвіт»   зустрічав  відвідувачів  щедрівками та піснями. За такий короткий період цей колектив дуже  полюбився  мешканцям сіл  і вони з задоволенням приходять  до  закладу культури послухати їх пісні. Та зимові свята продовжуються , попереду ще водохреща.