Дорогі вчителі, учні, батьки! Вітаємо вас із закінченням навчального року та особливим святом – святом Останнього дзвінка, святом радісним та з нотками суму водночас.

Дата: 22.08.2016 11:36

Дорогі вчителі, учні, батьки!

Дорогі випускники! Ви залишаєте стіни рідної школи та йдете далі у своє майбуття. Хай воно стане щасливим. Перед вами розкриються нові можливості і перспективи. Вірте в cвої сили, якомога вдаліше зробіть професійний вибір, прагніть більшого і доcягайте поставленої мети. Впевнені, що кожному з вас під cилу на підставі отриманих знань побудувати успішне власне життя.

Останній дзвінок нагадує, що розпочалася чудова пора – літні канікули. Доброго, змістовного вам відпочинку, діти, цікавих пригод, сонця і радості. мандрівок, зустрічей з цікавими людьми, природою.

Дякуємо педагогам і батькам за співпрацю у питаннях навчання та виховання школярів! Своєю любов'ю та невтомною працею ви допомагаєте дітям пізнавати світ, розуміти життя.

Щастя всім, добра, міцного здоров’я, успіхів, мирного неба!

виконавчого комітету

Веселівської селищної ради