Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Дорогі вчителі, учні, батьки! Вітаємо вас із закінченням навчального року та особливим святом – святом Останнього дзвінка, святом радісним та з нотками суму водночас.

 

 

Дорогі вчителі, учні, батьки!

Вітаємо вас із закінченням навчального року та особливим святом – святом Останнього дзвінка, святом радісним та з нотками суму водночас.

  Дорогі випускники! Ви залишаєте стіни рідної школи та йдете далі у своє майбуття. Хай воно стане щасливим. Перед вами розкриються нові можливості і перспективи. Вірте в cвої сили, якомога вдаліше зробіть професійний вибір, прагніть більшого і доcягайте поставленої мети. Впевнені, що кожному з вас під cилу на підставі отриманих знань побудувати успішне власне життя.

Останній дзвінок нагадує, що розпочалася чудова пора – літні канікули. Доброго, змістовного вам відпочинку, діти, цікавих пригод, сонця і радості. мандрівок, зустрічей з цікавими людьми, природою.

Дякуємо педагогам і батькам за співпрацю у питаннях навчання та виховання школярів! Своєю любов'ю та невтомною працею ви допомагаєте дітям пізнавати світ, розуміти життя.

Щастя всім, добра, міцного здоров’я, успіхів, мирного неба!

 

Відділ освіти, молоді та спорту

виконавчого комітету

Веселівської селищної ради« повернутися до списку новин