ОГОЛОШЕННЯ

Веселівська селищна територіальна громада (об'єднана) Веселівського району Запорізької області

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування:

керівника   центру надання адміністративних послуг   - адміністратора виконавчого комітету Веселівської селищної ради.

Особи, які претендують на посаду, повинні мати:

• повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;
  • досконало володіти державною мовою;
  • знати основні принципи роботи на комп'ютері та програмні засоби  Word, Excel;
  • стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років або при необхідності (виходячи із виконання виконавчим органом основних завдань та функцій) стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4 років.

Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці можна отримати в селищній раді.

Необхідні документи:

1) заява;

2) особова картка (форма П-2ДС);

3) автобіографія;

4) дві фотокартки розміром 4х6 см;

5) документ про освіту;

6) паспорт;

7) військовий квиток (для військовозобов'язаних);

8) декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік.

Документи приймаються за адресою:

72202, смт. Веселе, вул. Леніна,162, каб. № 3.

Термін надання документів: 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Довідки за телефоном:  2-11-04.