До Міжнародного дня людей з інвалідністю центр соціальних послуг завітав до своїх підопічних.

Дата: 04.12.2017 11:52

Фото без опису

Прогресивне людство, відзначаючи щороку третього грудня Міжнародний день інвалідів, засвідчує цим, що громадяни з обмеженими фізичними можливостями потребують особливої уваги, що для них мають бути створені такі умови, що дозволяють відчувати себе рівними серед рівними.

Адже ставлення до інвалідів визначає ступінь цивілізованості суспільства.
    Відзначення цієї дати в нашому селищі – це добра нагода звірити, що вже зроблено і що треба зробити для формування гідних, умов життя людей скривдженим долею, аби ніхто не почувався забутим чи полишеним наодинці зі своїми проблемами. Напередодні цього дня працівники комунальної установи  завітали до своїх підопічних з обмеженими можливостями  та роздали продуктові набори.  Побажали міцного здоров¢я, радості, наснаги  благополуччя та ще довгих років життя в такому ж оптимістичному настрої.

Від щирого серця  висловлюємо слова вдячності нашим спонсорам,  які завжди приходять нам на допомогу: приватним підприємцям – Акімовій Аліні Сергіївні, Чупрову Ігорю Леонідовичу, Іванову Олександру Григоровичу керівнику ТОВ «СВК Фрунзе» Волкову Сергію Гавриловичу та керівнику ТОВ «Веселівський елеватор» Кучеркову Сергію Григоровичу.