Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

День відкритих дверей в КДНЗ "Оленка"

З метою залучення батьків до навчально-виховного процесу, активної співпраці у вихованні та навчанні дітей а також підвищення іміджу закладу, 20 травня 2016 року був організований та проведений день відкритих дверей під гаслом "Єдність сім'ї та дитячого садка - умова успішного виховання" у дошкільному навчальному закладі

№ 1 "Оленка".

   Будній день для вихованців садочка став незвичайним і довгоочікуваним, адже дітки старанно готувалися, щоб продемонтсрувати свої навики і уміння. Батьки були присутні на всіх режимних моментах садочка: ранковій гімнастиці, митті рук, на прогулянці, чергуванні, трудових дорученнях та на розвазі "Наші таланти", де малюки співали пісні англійською мовою та танцювали.

    Гості також були присутні під час занять педагогів з дітьми та брали безпосередньо участь в освітньому процесі. Згідно плану були проведені різноманітні розвиваючі групові заняття. Батьки мали змогу дізнатися про здібності та вподобання своїх дітей, які варто розвивати, мали змогу отримати професійні поради завідувача, старшої медичної сестри, вихователя-методиста.

     У другій половині дня були проведені "Веселі старти" між працівниками КДНЗ та батьками. Перемогла дружба! День відкритих дверей дав змогу ефективно організувати ознайомлення членів родин вихованців з умовами, змістом, методами і прийомами освітнього процесу в закладі. Але найбільше задоволення отримали діти, які з радісними,  щасливими посмішками повертались. з дитячого садка додому.

   Захід завершився, однак двері "Оленки" завжди відчинені, а дзвінкий дитячий сміх запрошує всіх у добру світлу казку.      

Завідувач КДНЗ №1 "Оленка"

Л.М.Міщенко

В рамках проведення Тижня дорожнього руху в Новоолександрівському КДНЗ №4 «Струмок» 18 травня 2016 року відбулася виставка поробок з прикладного матеріалу на дорожню тематику.

Дякуємо за змістовні,  яскраві та цікаві поробки дітям та їх батькам:

Федосенко Ірині та її сім'ї,

Паншинів Вікторії та її мамі,

Куруч Валерії та її мамі,

Клочко Уляні, Віолетті та їх мамі,

Лапіцкій Еліні та її мамі.

 

Завідувач КДНЗ №4 "Струмок"

Д.І. Бабаніна« повернутися до списку новин