Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Слідом за «Фортуною» та «Міс Веселе» у Веселівській ОТГ відроджується КВК

У неділю, 2 квітня, у селищному будинку культури відбулось грандіозне свято гумору та сміху – Перша ліга «КВК – 2017».

Організатором заходу виступила КУ «Культурно-мистецький центр», за підтримки відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Веселівської селищної ради.

За звання найвеселіших та найкмітливіших боролися три команди загальноосвітніх навчальних закладів селища: «Посторонним В» (КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія»), «КЭК: креативные эрудированные красавцы» (КЗ «Веселівська ЗОШ № 1») та «Приличные и не очень» (КЗ «Веселівська ЗОШ № 2»). Ведучим заходу став колишній учасник веселівської ліги КВК Тигран Авакян.

Суддівську команду представляли селищний голова Петро Кіяшко, приватний підприємець Ольга Маркова, колишній капітан команди КВК «Посторонним В» Антон Ємельянов, керівник самодіяльного народного ансамблю козаків селищного будинку культури та колишній учасник КВК Михайло Даньшин, заступник директора Мелітопольського інституту державного та муніципального управління Олександр Павленко.

Команди демонстрували свої гумористичні таланти у трьох конкурсах: «Візитка», «СТЕМ», «Домашнє завдання».

Щоб не обмежувати юних учасників КВК у їх креативності та винахідливості, організатори конкурсу надали можливість для вільного вибору теми виступів.

У залі панувала тепла атмосфера, шквал оплесків, овацій та щирий сміх. У надзвичайно запеклій та напруженій боротьбі, зберігаючи інтригу до самого фінального конкурсного епізоду, перемогу та великий 40-дюймовий телевізор «Samsung» з собою забрала команда різнопрофільної гімназії «Посторонним В». Крім того, усі учасники отримали солодкі подарунки від члена журі Ольги Маркової. « повернутися до списку новин