Пляжний волейбол до Дня молоді

Дата: 22.08.2016 11:49

Фото без опису

26 червня на базі КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Веселівської селищної ради» відбувся традиційний відкритий турнір з пляжного волейболу серед чоловіків присвячений Дню молоді. У змаганнях приймали участь команди із м.Мелітополя, смт Веселого, смт Якимівки.

Фото без опису

Команди були розподілені а дві групи де зіграли за коловою системою.

В результаті змагань чемпіонами турніру стали Вишняков Дмитро та Нечипорук Сергій (м.Мелітополь), на другому Фуклєв Віталій та Іванов Віталій (смт Веселе) і бронзові нагороди завоювала команда «Агро+» (смт Веселе) у складі Фомкін Артем та Риженко Василь.

Фото без опису

Призери змагань нагороджені грамотами і медалями, а чемпіони кубком від Веселівської селищної ради.Фото без опису

Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Веселівської селищної ради висловлює подяку Шкруму С.П. та Чупрову І.Л. та молодіжній громадській організації «Моє майбутнє» за допомогу у проведенні турніру.