Час дивитися футбол

Дата: 22.08.2016 11:45

Фото без опису

12 червня о 22:00 на літньому майданчику РБК відбулася трансляція матчу групового етапу “Евро-2016” - “Україна - Німеччина”.

Силами Веселівської громади усіб бажаючим була можливість повболівати за рідну футбольну збірну перед великим екраномФан-зону відвідало кількадесят чоловік, які зручно розташувалися перед сценою із закусками та напоями. Дебютний показ пройшов не зовсім бездоганно через технічні недоліки, однак у загальному результаті глядачі відчули ту саму спортивну атмосферу та отримали певний емоційний заряд.

На жаль, через несприятливий час, транслювати найближчі матчі за участі сбірної України буде вельми незручно. Однак організатори пообіцяли у обов’язковому порядку влаштувати показ півфінальних та фінальних матчів, усунувши недоліки першого досвіду.

О. Залата