Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Для активістів громади відбувся навчальний тренінг з питань аграрного та сільського розвитку

26 – 27 червня в актовому залі селищної ради в рамках реалізації Проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» відбувся дводенний навчальний семінар з підвищення спроможності представників місцевих громад у застосуванні методології сільського розвитку на основі лідерства сільських громад.

 

 

Захід пройшов при організації Подільської агенція регіонального розвитку за участю тренерів Хмельницької громадської організації «Стара Волинь» В’ячеслава Сміховського та Алли Лящук.

Завдяки використанню інноваційних методик навчання була визначена мапа проблем та написані сценарії економічного розвитку громади в умовах децентралізації (Комплексний розвиток). 

Учасники семінару обговорили основні проблеми населених пунктів та розробили проекти по їх вирішенню. Так результатами спільної роботи в групах було підготовлено два сценарії будівництва внутрішньої сільської системи зрошення «Водограй» та створення плодово-ягідного обслуговуючого кооперативу «Весела ягідка».

В перервах навчального семінару учасники мали можливість поспілкуватися з тренерами стосовно перспектив розвитку території та реалізації розвиваючих проектів.

Підводячи підсумки навчального тренінгу, організатори залишились переконаними у тому, що такі заходи по згуртуванню громади вкрай необхідні, адже надають можливість владі визначити нагальні проблеми на території та спрямувати адмінресурс для їх вирішення.« повернутися до списку новин