14 листопада 2016 року розпочався районний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

Вже протягом першого тижня пройшли районні олімпіади з математики, української мови, біології та російської мови.

Відповідно до рішень журі вже маємо перших переможців:

• математика - Вертегел Аліна (КЗ «Веселівська ЗОШ № 2"); Волкова Вікторія (КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія»)
  • українська мова та література – Люта Дар’я (9 кл.),  Можаєва Владислава (10 кл.), Щебликіна Валерія (10 кл.) (КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія»);
  • біологія – Нестеренко Марія (10 кл.) КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2»; Нестеренко Поліна (9 кл.) КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія», Шавлюк Анна (8 кл.), Герасименко Ірина (8 кл.) КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1»;
  • російська мова та література – Люта Дар’я (9 кл.), Щебликіна Валерія ( 10 кл.) КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія», Нестеренко Марія (10 кл.) КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2».

Вітаємо переможців районного етапу з вагомими досягненнями і бажаємо нових перемог у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.